Hakkında yorumlar Venoten

 • Xeyale
  Bu krem ​​sadece bir nimettir. İşe yaramayan ilaçlara ve kozmetiklere ne kadar para harcadım! Bununla birlikte, Venoten varisli damarlar ve dış belirtileriyle gerçekten etkili bir şekilde baş eder. Yirmi yaşındaki bir kız gibi 40 yaşında bacaklara sahip olmak, maliyete değer!
  Venoten
 • Σοφία
  İşten sonra ağrıyı ve ağırlığını hafifletmenin bir yolunu arıyordum ve Venoten krem ​​kullanmanın sonucunda güzel bacaklarıma şişkinlik ve şişlik olmadan geri döndüm. Kremin böyle bir etki sağlayacağını hiç düşünmemiştim. Tek tüpte sağlık ve güzellik! Kesinlikle sadece şimdi kullanacağım!
  Venoten
 • Κωνσταντίνος
  Yükleyici olarak çalışıyorum. Eller ağır ağırlık kaldırdıktan sonra kaşınıyor ve ağrıyor ve damarlar ipler gibi dışarı çıkıyor. Durumumu bir hastalığa dönüştürmek istemiyorum, bu yüzden ailemin tavsiyesi üzerine venoten kremi kullanıyorum. Sadece üç hafta oldu ve ben çok daha iyiyim. Damarlarımı tamamen eski haline getirmek için kremi kullanmaya devam etmeyi planlıyorum.
  Venoten
 • Elvira
  Uzun zamandır, ebeveynlerimin damarlarındaki kan durgunluğundan onlara yardım etmesi için iyi bir çare arıyordum. Ve sonra ikisi de Venoten'i övmeye başladılar. Şimdi bunun üzerinde duracağımı biliyorum, özellikle de doğal bileşimi nedeniyle krem ​​sağlığa zararsızdır. Tehlikeli kimyasallar içermez ve doğal maddeler ülserleri bile iyileştirebilir. Etkileyici bir etki!
  Venoten
 • Δήμητρα
  Varisli damarları tolere etmek bir seçenek değildir. Her şeyi de kullanın. Başkasının fikrine güvenmeye hazırsanız, daha önce duyduğunuz her şeyi unutun ve Venoten'i deneyin. Bu krem ​​kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Bileşimindeki doğal formül, bu alandaki en iyi bilimsel başarıdır. Ben ve tüm ailem tarafından onaylandı. Varis yok ve yan etkisi yok.
  Venoten
Kullanıcı oyu Venoten
4.6
19